Villa Magdalenka
Menu

O nas

Home /O nas

Dom Seniora Villa Magdalenka


Villa Magdalenka powstała z potrzeby zapewnienia profesjonalnej opieki osobom starszym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wspieraniu naszych pacjentów na poziomie przychodni i poradni które prowadzimy. Naturalnym więc było stworzenie przez nas miejsca w którym możemy pomóc osobom potrzebującym stałej lub czasowej opieki. Cel jaki nam przyświeca to stworzenie takich warunków i atmosfery aby nasi Podopieczni czuli się komfortowo, bezpiecznie, tak jak w domu. Na pierwszym miejscu stawiamy na opiekę, dlatego też nawiązujemy współpracę z wykwalifikowanym i doświadczonym Personelem, dzięki której możemy oferować usługi na najwyższym poziomie.


Oferujemy


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych pensjonariuszy oferujemy pobyty krótko i długoterminowe w komfortowo urządzonych pokojach, dostosowanych dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych, pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, pielęgniarek, lekarzy oraz rehabilitantów.
Cena miesięcznego pobytu w pokoju
Warunki mieszkalne na najwyższym poziomie w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami. ( budynek bez barier architektonicznych, każdy pokój wyposażony w łóżko rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym telewizja, telefon, dostęp do ogrodu, biblioteczka)
Opieka zdrowotna i terapeutyczna (całodobowa opieka pielęgniarska, stała opieka internisty, konsultacje ze specjalistami; ortopeda, kardiolog, neurolog, psychaiatra, konsultacje z innymi specjalistami na życzenia Pensjonariuszy, ćwiczenia ogólnousprawniające, bogaty program terapii zajęciowej)
Wyżywienie
(posiłki 4 razy dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) domowe posiłki przygotowywane we własnej, nowoczesnej kuchni posiłki przygotowywane zgodnie z zaleceniami lekarskimi oraz dostosowane do indywidualnych diet Mieszkańców nieograniczony dostęp do napojów ciepłych i zimnych dostęp do owoców sezonowych

Villa Magdalenka to obiekt uwzględniający wszystkie potrzeby ludzi w starszym wieku. Dysponujemy powierzchnią mieszkalną 1600 m², przeznaczoną dla maksymalnie 32 mieszkańców. Do dyspozycji naszych pensjonariuszy oddajemy komfortowo wyposażone pokoje dwuosobowe, trzyosobowe . Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z WC, umywalką i prysznicem. Na wyposażenie pokoju w standardzie podstawowym składa się: sterowane pilotem lub hydraulicznie łóżko rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym, szafa, komoda, , stolik, 2 fotele, szafka nocna z lampką, instalacje przywoławcze. Pensjonariusze mogą w dowolny sposób aranżować wnętrze swoich pokoi.POBYTY STAŁE


opłata jak w opisie warunki przyjęcia

POBYTY DZIENNE


Czas pobytu minimum 8 godz. w ciągu dnia 15 zł/ godz
Czas pobytu poniżej 8 godz. w ciągu dnia 17 zł/godz

TURNUS USPRAWNIAJĄCY

– przeznaczony jest dla pacjentów w celu poprawy ogólnej sprawności ruchowej.

Oferujemy
- pobyt 14-dniowy
-wyżywienie
-konsultację lekarską
-badanie fizjoterapeutyczne
-kinezyterapia
-6 godz. terapii indywidualnej
-6 godz. terapii grupowej